Transporterinės juostos: kokios yra jų rūšys

Transporterinės juostos: kokios yra jų rūšys

Transporterinės juostos: kokios yra jų rūšys bei panaudojimas? ( II dalis)

Kad gamybos procesus būtų galima vykdyti lengviau, patogiau bei kokybiškiau, dažniausiai nelieka kitos išeities, kaip tik pasitelkti aukštos kokybės gaminius, galinčius palengvinti darbą, gera žinia ta, kad tokių gaminių yra labai daug, o vienas iš jų – transporterinės juostos. Pirmoje šio teksto dalyje jau turėjote galimybę susipažinti su kelių rūšių juostomis, tačiau tai – dar tikrai ne viskas,  kadangi iš tiesų transporterinių juostų pasiūla yra gerokai didesnė. Savaime suprantama, tai reiškia puikų dalyką kiekvienam, kuris ruošiasi vykdyti vienokią ar kitokią gamybą – kuo daugiau juostų yra siūloma, tuo didesnė tikimybė, kad lengvai bei greitai surasite labiausiai sau tinkančią. Na, o šį kartą  – siūlome susipažinti su  dar keliomis transporterinių juostų rūšimis.

transporterinės juostos

Riebalų ir tepalų poveikiui atsparios juostos

Riebalai bei tepalai yra dar dvi medžiagos, kurių taip pat nepavyksta išvengti  vykdant daugelį gamybos procesų. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad ir riebalai, ir tepalai turi ir tam tikrų neigiamų savybių, kurios gali pakenkti ne gaminiams, bet ir įrenginiams. Būtent dėl  šios priežasties yra būtina naudoti priemones, kurios būtų atsparios išvardintų žaliavų neigiamam poveikiui. Taigi, būtent tokiu tikslu ir buvo sukurtos riebalams be tepalams, o tiksliau – jų poveikiui atsparios juostos. Taigi, jei ruošiatės vykdyti tokius gamybos procesus, kurių metu riebalai ar tepalai bus tiesiog neišvengiami, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad šios juostos yra puikus pasirinkimas, padėsiantis išvengti daugelio nesusipratimų. Na, o, kadangi, riebalai bei tepalai yra sutinkami daugelyje gamybinių sričių, ši aplinkybė natūraliai nulėmė ir tai, jog riebalų bei tepalų poveikiui atsparios juostos yra naudojamos daug kur: betono gamyklose, mineralų perdirbimo pramonėje, transportuojant nuotekų dumblius, maisto, popieriaus, celiuliozės pramonėse, transportuojant pašarų mišinius, chemijos pramonėje, lentpjūvėse, suteptų metalinių detalių gamyklose, atliekų utilizavimo pramonėje.

transporterinės juostos

Trąšų poveikiui atsparios juostos

Gamybos procesai apima labai daug ir yra susiję su daugeliu įvairių objektų. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad trąšos – taip pat ne išimtis: yra labai daug gamybos procesų, kuriuose trąšos suvadina labai svarbų vaidmenį. Nors niekas neabejoja teigiamu jų poveikiu, nesunku pastebėti, kad tam tikrais atvejais toks produktas gali turėti ir neigiamą poveikį, todėl labai svarbu tinkamai parinkti gamybos priemones. Viena jų – trąšų poveikiui atsparios juostos.

Turėjote  puikią progą pažinti dar kelias šio pobūdžio juostų rūšis, tačiau pastarųjų asortimentas yra toks didelis, kad išvardintos juostų rūšys yra tikrai dar ne visos, apie kurias turėtumėte žinoti daug svarbių dalykų ir kurias galėtumėte panaudoti gamybos procesuose. Būtent todėl, nepraleiskite galimybė susipažinti su informacija, kuri yra pateikta trečioje šio teksto dalyje – joje pateiksime informaciją apie dar keletą pasirinkimų.

Taip pat skaitykite:

Transporterio ir konvejerio juostos kaina

Transporterio ir konvejerio juostos kaina: nuo ko ji priklauso? (II dalis)

Transporterio ir konvejerio juostos yra puikus bei patikimas pagalbininkas vykdant gamybinę veiklą, o transporterio ir konvejerio juostos kaina – nuolat kintantis dydis. Siekiant kuo geriau suprasti, kodėl šių gaminių kainos yra tokios skirtingos, dėmesį verta atkreipti į tai, jog egzistuoja daug veiksnių, lemiančių šiuos skirtumus. Pirmoje šio teksto dalyje aptarėme du ypač svarbius veiksnius, nuo kurių ypač  didele dalimi priklauso, kokia bus transporterio ir konvejerio juostos kaina, tačiau būtina  pabrėžti, kad yra ir kitų, taip pat svarbių veiksnių, nuo kurių nemaža dalimi priklauso tai, kiek iš tiesų kainuos ką tik paminėti gaminiai. Taigi, kokie yra likę veiksniai? Kokiu būdu jie gali paveikti gaminio kainą?

transporterio juostos

Kainų augimas

Kainų augimas drąsiai gali būti pavadintas eilinių pirkėjų ypač nemėgstamu, tačiau  tuo pat metu ir  – vienu stabiliausių dalykų: norite jūs to ar ne, tačiau įvairių produktų kainos šalyje nuolat kyla, o  juostas, apie kurias kalbame, taip pat nėra išimtis. Taigi, būtent dėl šios priežasties nereikėtų nustebti pamačius, kad juostos kainuoja daugiau, nei pavyzdžiui, prieš metus.

Nuolaidos

Jei ką tik paminėjome, kad kainų augimas yra neišvengiamas dalykas, kuris, beje, garantuoja didesnes kainas, tai negalima pamiršti, kad ne viskas taip pat blogai – yra ir tokių dalykų, kurie garantuoja mažesnes kainas, įskaitant ir transporterių bei konvejerių juostas. Belieka tik pridurti, kad jei kainų kilimus galima bent šiek tiek prognozuoti, tai apie nuolaidas to pasakyti negalima – produkciją parduodančios įmonės gali jas surengti bet kada, todėl vienintelis galimas pasirinkimas sekti naujienas įmonių, parduodančių dominančią produkciją. Beje, pastarosios gali būti labai įvairaus dydžio – neretai siekia net 25 – 30 procentų.

transporterio juostos

Kokybė

Dar vienas veiksnys, lemiantis kainą, yra kokybė. Verta pabrėžti, kad šiandien šių juostų pasirinkimas yra toks platus, kad galima rasti įvairios kokybės gaminių. Savaime suprantama, aukščiausios kokybės gaminiai kainuoja daugiausiai.

Paslėpti mokesčiai

Na,  o pabaigai – trumpai apie dar vieną veiksnį, kuris iš dalies taip pat susijęs su tuo, kokų išlaidų iš jūsų pareikalaus transporteriams bei konvejeriams skirtos juostos. Tai – paslėpti mokesčiai. Reikia pabrėžti, kad paslėptų mokesčių metodą taiko nemenka dalis įmonių, todėl rinkdamiesi būkite ypač atidūs.

Jau sužinojote, kokie veiksniai  yra tos priežastys, dėl kurių konvejeriams bei transporteriams skirtų juostų kaina nėra konkretaus dydžio  – kone kiekvienu atveju kaina yra skirtinga. Na, o pažintis su šiais veiksniais, leis išvengti daugybės netikėtumų.

Pasidomėjimui dėl juostų ir kainų:

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Taip pat skaitykite: